KVstena.cz

lezecká stěna je zábava pro každého

Lezecká stěna nacházející se v Karlových Varech – Dvorech nabízí cca 550 m² lezení na kolmých, převislých a stropních profilech. V nejvyšším bodě je stěna vysoká 11 m. Na půdorysu 8 x 11 m se nachází 30 lezeckých linií, na nich více než 100 cest různých obtížnosti. Ty jsou každou sezonu obměňovány. Na své si přijdou jak zkušení lezci, tak úplní začátečníci včetně dětí. Nově příchozí, kteří nemají zkušenosti s lezením, rádi proškolíme a zapůjčíme veškeré potřebné vybavení.

V Karlovarském kraji nenajdete lezeckou stěnu s podobnými parametry. Součástí stěny jsou šatny se sprchami, v přízemí pak naleznete bar, kde se můžete občerstvit a načerpat síly. Začátečníci mohou využít půjčovnu lezeckých potřeb (lano, sedák, lezecká obuv apod.). 

Většinu prostoru na stěně věnujeme dětem. Ve všedních dnech na stěně probíhají pod dozorem zkušených instruktorů lezecké kroužky. Pozitivní odezvu mají i oslavy dětských narozenin, které jsou pro děti mnohdy nezapomenutelným adrenalinovým zážitkem. Firmám nabízíme pronájem celé stěny pro teambuildingy nebo jiné firemní akce. Vítány jsou u nás i školy, kdy zejména v dopoledních hodinách můžeme pro děti připravit zajímavý program pod dohledem našich instruktorů a nabídnout rovněž zvýhodněnou cenu.

Václav Krautštengl

Jsem srdcem i duší pedagog a práce s dětmi je mou životní energií. 

Od roku 2010 se věnuji práci s dětmi jakéhokoliv věku a od téhož roku se také pravidelně účastním letních pobytových táborů jako vedoucí a programátor. Od roku 2016  jsem se stal vedoucím dětského zájmového kroužku lezců na KV stěně a aktuálně jsem jejím provozovatelem.

Jsem zakladatelem společnosti Zalezsi.cz z. s., která je zaměřena na realizaci akcí jako například školní výlety, adaptační kurzy, dětské dny, pobytové tábory, firemní a školní akce, kurzy týmové spolupráce, vodácké kurzy, zážitkové programy a jiné aktivity na přání.

Absolvoval jsem několik akreditovaných školení MŠMT zaměřených především na outdoorové aktivity, problematiku sociálně patologických jevů a zážitkovou pedagogiku. 

To, co mě dělá výjimečným, je přístup k dětem.