O nás

Horolezecká stěna není jen pro zkušené horolezce, je to zábava pro každého. Vybudovali jsme pro Vás místo, kde můžete aktivně strávit svůj volný čas. Vítány jsou u nás jak aktivní sportovci, tak rodiny s dětmi. Nově příchozí, kteří nemají zkušenosti s lezením proškolíme a zapůjčíme veškeré potřebné vybavení. Součástí stěny je i bar s občerstvením a obchod s horolezeckým vybavením a vybavením pro práce ve výškách.

Lezecká stěna nacházející se v Karlových Varech – Dvorech nabízí cca 550 m2 lezení na kolmých, převislých a stropních profilech. V nejvyšším bodě je stěna vysoká 11m. Na půdorysu 8 x 11m se nachází 30 lezeckých linií, na nich více než 100 cest všech obtížnosti. Ty jsou pravidelně obměňovány. Na své si přijdou jak zkušení lezci, tak úplní začátečníci včetně dětí. Ti nejmenší pak mohou vyzkoušet své umění na dětské věžičce osazené dětskými chyty. Nově příchozí, kteří nemají zkušenosti s lezením, proškolíme a zapůjčíme veškeré potřebné vybavení.

V celém Karlovarském kraji nenajdete lezeckou stěnu s podobnými parametry. Součástí stěny jsou šatny se sprchami, v přízemí pak naleznete bar s WIFI připojením, kde se po sportovním výkonu můžete občerstvit a načerpat nové síly. Veškeré prostory jsou nekuřácké. Zapomnětlivci nebo začátečníci mohou využít půjčovnu lezeckých potřeb (lano, sedák, lezečky). Horolezecké vybavení včetně vybavení pro práce ve výškách si u nás můžete rovněž zakoupit.

Hodně prostoru na stěně věnujeme dětem. Ve všední dny na stěně probíhají pod dozorem zkušených instruktorů lezecké kroužky. Pozitivní odezvu mají i oslavy dětských narozenin, které jsou pro děti mnohdy nezapomenutelným adrenalinovým zážitkem. Firmám nabízíme pronájem celé stěny pro teambuildingy nebo jiné firemní akce. Vítány jsou u nás i školy, kdy zejména v dopoledních hodinách můžeme pro děti připravit zajímavý program pod dohledem našich instruktorů a nabídnout rovněž zvýhodněnou cenu.

Václav Krautštengl

Jsem srdcem i duší pedagog a práce s dětmi je mou životní energií. Od roku 2010 se věnuji práci s dětmi jakéhokoliv věku a od téhož roku se také pravidelně účastním letních pobytových táborů jako vedoucí a programátor. Od roku 2016  jsem se stal vedoucím dětského zájmového kroužku lezců na KV stěně a nyní se snažím vést a provozovat stěnu tak aby vše bylo perfektní.

Jsem zakladatelem společnosti Zalezsi.cz z.s., která je zaměřena na pořádání a realizování různých akcí jako například školních výletů, adaptačních kurzů, dětských dnů, dětských pobytových táborů, teambuildingových firemních a školních akcí, kurzů týmové spolupráce, vodáckých kurzů, zážitkových programů a jiných aktivit na přání a to vše i ve spolupráci KV stěny.

Jsem absolventem mnoha akreditovaných školení zaměřených především na outdoorové aktivity, řešení sociálně patologických jevů a netradiční pedagogiku.

To co mě dělá výjimečným je přístup k dětem.