Pro školy

Dobrý den, dovolujeme si vás oslovit s nabídkou netradiční hodiny tělesné výchovy.

Horolezecká stěna není jen pro zkušené horolezce, je to zábava pro každého. Nabízíme vám lezení s instruktorem, ukázky bezpečného jištění a pohybu na stěně, seznámení s lezeckým materiálem, hraní lezeckých her.

Vše můžeme přizpůsobit vašim požadavkům.

Přespávačky na stěně

Přespávačky na stěně jsou jednou z nejoblíbenějších dětských aktivit pořádaných KV stěnou a zapsaným spolkem Zalezsi.cz z.s. Děti k nám dorazí v pátek  k večeru a odchází v sobotu dopoledne.

Během večera pak zažijí spousty her, noční lezení i něco na víc.Vše organizují zkušení instruktoři a vedoucí.

Lezecké kroužky pro děti a mládež

Od října do konce května probíhají na stěně kroužky pro děti a mládež. Kroužky jsou zaměřeny na rozvoj pohybových dovedností dětí a správný tělesný růst herní formou, s prvky gymnastiky, míčových her a zdravotního posilování posturálního svalstva. Jedná se o 90-ti minutové kroužky, max. 15 dětí na 1 kroužek.

Přejít na stránku o kroužcích

Narozeninové oslavy

Děti u nás mohou rovněž oslavit narozeniny. Připraven máme  základní balíček kombinující lezení a hry, garantujeme, že děti budou spokojené a o oslavě si budou ještě dlouho povídat a vzpomínat na ni. A zatímco si děti budou užívat na stěně, rodiče můžou nerušeně slavit na baru. Na oslavu si můžete přinést vlastní dort a občerstvení.

Přejít na stránku o narozeninových oslavách

Letní příměstské tábory

Ty probíhají vždy formou týdenního turnusu od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin. Děti pod vedením školených lezeckých instruktorů podnikají celodenní  výlet do skal , plavbu v raftech po řece Ohři, návštěva lanového centra a ferraty v Bečově.  Na tábory bereme děti od 8 do 14 let.

Bližší informace k dětským aktivitám poskytne Václav Krautštengl (739 731 202) nebo pište na e-mail zalezsi.cz@gmail.com

Přihláška na příměstský tábor.pdf