Václav Krautštengl

Jsem srdcem i duší pedagog a práce s dětmi je mou životní energií. Od roku 2010 se věnuji vedení zájmového kroužku Svišti v DDM Sova v Chebu, od téhož roku se také pravidelně účastním letních pobytových táborů jako vedoucí a programátor. A od roku 2016  jsem se stal vedoucím dětského zájmového kroužku lezců na KV stěně a nyní přispívám k jejímu chodu a provozu.

Jsem zakladatelem společnosti Zalezsi.cz z.s., která je zaměřena na pořádání a realizování různých akcí jako například školních výletů, adaptačních kurzů, dětských dnů, dětských pobytových táborů, teambuildingových firemních a školních akcí, kurzů týmové spolupráce, vodáckých kurzů, zážitkových programů a jiných aktivit na přání a to vše i ve spolupráci KV stěny.

Jsem absolventem mnoha akreditovaných školení zaměřených především na outdoorové aktivity, řešení sociálně patologických jevů a netradiční pedagogiky

To co mě dělá výjmečným je přítup k dětem.

Především jsem otcem jedné čarovné rošťandy.

 

 

 

 

 

Naši instruktoři jsou vlastníky platných licencí skalního lezení (lezení na umělých stěnách), veškeré používané vybavení je certifikováno pro námi užívané aktivity dle platných norem.