Lezečtí instruktoři

Václav Krautštengl

Václav KrautštenglJsem srdcem i duší pedagog a práce s dětmi je mou životní energií. Od roku 2010 se věnuji vedení zájmového kroužku Svišti v DDM Sova v Chebu, od téhož roku se také pravidelně účastním letních pobytových táborů jako vedoucí a programátor. A od roku 2016  jsem se stal vedoucím dětského zájmového kroužku lezců na KV stěně a nyní přispívám k jejímu chodu a provozu.

Jsem zakladatelem společnosti Zalezsi.cz z.s., která je zaměřena na pořádání a realizování různých akcí jako například školních výletů, adaptačních kurzů, dětských dnů, dětských pobytových táborů, teambuildingových firemních a školních akcí, kurzů týmové spolupráce, vodáckých kurzů, zážitkových programů a jiných aktivit na přání a to vše i ve spolupráci KV stěny.

Jsem absolventem mnoha akreditovaných školení zaměřených především na outdoorové aktivity a zážitkovou pedagogiku.

Především jsem mužem milující ženy a otcem dvou čarovných dětí.

 

Vladislava Krautštenglová

Vladislava KrautštenglováJsem momentálně na mateřské dovolené, což mi nebrání věnovat se svým koníčkům a to především lezení, józe a volnočasové pedagogice. Jsem zastáncem zdravého a přirozeného vztahu rodičů s dětmi a proto mám vždy poblíž sebe nějakého toho skřítka.

Před nástupem na mateřskou jsem pracovala jako vychovatelka ve školní družině a jako zastupující pedagog na základní škole. Mám zkušenosti s vedením zájmových kroužků, obsluhou lanového parku, dále jsem se účastnila jako vedoucí letních pobytových táborů.

Vystudovala jsem Stavební průmyslovou školu v Lokti, díky tomu jsem spíše technický typ, což mi pomáhá při práci s lezeckým materiálem. Lezení se věnuji od roku 2014 a od samého počátku se stalo mou vášní. Důležitým protipólem je mi jóga a pomalé plynutí jejím světem mi přineslo chybějící článek do mého života.

Především jsem ženou skvělého muže a matkou dvou kouzelných dětí.

 

Jan Jaša

Jan JašaProfesionální hasič, lezení se věnuji více než 10 let a dostal jsem se k němu přes speleologii. Kromě skalního lezení mě baví cestování, ferratění, slackline, kolo, jízda na divové vodě, běžky a v poslední době i jízda na koni. Jako kluk jsem se věnoval cyklotrialu a gymnastice, později jsem vyzkoušel kde co až po parašutismus. Lezení miluju pro jeho všestranost, kdy lezec potřebuje sílu, vytrvalost, rovnováhu, psychickou odolnost, užívá si pohybu v příhodě, kamarády na které se může spolehnout, i úžasné vyhledy. Málo co se vyrovná pocitu, když sedíte na skále, na kterou se nedá dostat jinak než vylézt a pozorujete svět pod sebou. Lezecké kroužky na KV stěně vedu již od jejího otevření – od roku 2012.

 

Barbora Klímová

Barbora KlímováStudentka 4. ročníku Střední odborné školy pedagogické, gymnázia a VOŠ Karlovy Vary. Baví mě práce s dětmi, sport a aktivity v přírodě. Lezení se věnuji od roku 2013, kdy jsem začala navštěvovat lezecký kroužek na KV stěně.

 

Naši instruktoři jsou vlastníky platných licencí skalního lezení (lezení na umělých stěnách), veškeré používané vybavení je certifikováno pro námi užívané aktivity dle platných norem.