Lezečtí instruktoři

Václav Krautštengl

Václav KrautštenglJsem srdcem i duší pedagog a práce s dětmi je mou životní energií. Od roku 2010 se věnuji vedení zájmového kroužku Svišti v DDM Sova v Chebu, od téhož roku se také pravidelně účastním letních pobytových táborů jako vedoucí a programátor. A od roku 2016  jsem se stal vedoucím dětského zájmového kroužku lezců na KV stěně a nyní přispívám k jejímu chodu a provozu.

Jsem zakladatelem společnosti Zalezsi.cz z.s., která je zaměřena na pořádání a realizování různých akcí jako například školních výletů, adaptačních kurzů, dětských dnů, dětských pobytových táborů, teambuildingových firemních a školních akcí, kurzů týmové spolupráce, vodáckých kurzů, zážitkových programů a jiných aktivit na přání a to vše i ve spolupráci KV stěny.

Jsem absolventem mnoha akreditovaných školení zaměřených především na outdoorové aktivity a zážitkovou pedagogiku.

Především jsem otcem jedné čarovné rošťandy.

 

 

Barbora Klímová

Barbora KlímováStudentka 4. ročníku Střední odborné školy pedagogické, gymnázia a VOŠ Karlovy Vary. Baví mě práce s dětmi, sport a aktivity v přírodě. Lezení se věnuji od roku 2013, kdy jsem začala navštěvovat lezecký kroužek na KV stěně.

 

Naši instruktoři jsou vlastníky platných licencí skalního lezení (lezení na umělých stěnách), veškeré používané vybavení je certifikováno pro námi užívané aktivity dle platných norem.