Závody pro děti a mládež

Po delší době tu máme opět závody pro děti a mládež a to v sobotu 20.6. na KV stěně. Závody jsou určeny široké žákovské veřejnosti do 15-ti let - ročníky 2000 a mladší. Účastnit se mohou jak zkušená horolezčata, tak úplní začátečníci. 

 

Závodníci budou jištěni shora (top rope), takže je technicky nemožné, aby došlo k pádu závodníka. Pouze ve finále nejstarších kategorií budou lezci cesty tzv. tahat (lézt na prvním). 

 

Pravidla budou podobná jako při minulých závodech, tentokráte možná závody zpestříme o další disciplíny – např. lezení na rychlost. Přesné propozice, rozdělení do kategorií atd. budou zveřejněna při samotných závodech a budou se odvíjet od počtu přihlášených závodníků. Proto žádáme všechny závodníky, aby se hlásily předem buď mailem na info@kvstena.cz nebo přímo na stěně u holek na baru. 

 

Startovné činí 80 Kč. Začneme ráno v 9.00 (prezence), konec dle počtu závodníků. Vítězové budou dle zásluhy odměněni. Drobné občerstvení bude připraveno pro všechny závodníky.

 

 

Těšíme se na vás!

zpět na všechny novinky

Registrace do novinek

Důležité informace

Pokud si chcete u nás na stěně zalízt, měli byste se seznámit s provozním řádem. Další informace o bezpečnosti naleznete zde.

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka Lezecké stěny

Virtuální prohlídka kavárny

Navigace