Závody pro děti a mládež

Další závody pro děti a mládež jsou tu! V sobotu 24.5. se na KVstěně uskuteční závody dětí a mládeže v lezení na obtížnost. Závody jsou určeny široké žákovské veřejnosti do 15-ti let - ročníky 1999 a mladší. Účastnit se mohou jak zkušená horolezčata, tak úplní začátečníci. 

 

Závodníci budou jištěni shora (top rope), takže je technicky nemožné, aby došlo k pádu závodníka. Pouze ve finále nejstarších kategorií budou lezci cesty tzv. tahat (lézt na prvním). 

 

Pravidla budou podobná jako při minulých závodech, přesné propozice, rozdělení do kategorií atd. budou zveřejněna při samotných závodech a budou se odvíjet od počtu přihlášených závodníků. Proto žádáme všechny závodníky, aby se hlásily předem buď mailem na info@kvstena.cz nebo přímo na stěně u holek na baru. 

 

Startovné činí 80 Kč. Začneme ráno v 9.00 (prezence), konec dle počtu závodníků. Vítězové budou dle zásluhy odměněni. Drobné občerstvení bude připraveno pro všechny závodníky.

 

Těšíme se na vás!

zpět na všechny novinky

Registrace do novinek

Důležité informace

Pokud si chcete u nás na stěně zalízt, měli byste se seznámit s provozním řádem. Další informace o bezpečnosti naleznete zde.

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka Lezecké stěny

Virtuální prohlídka kavárny

Navigace