Závody na stěně

V sobotu 3.2. se na stěně uskuteční závody v lezení pro děti a mládež - ročníky 2002 a mladší. Účastnit se mohou jak zkušená horolezčata, tak úplní začátečníci. 

 

Závodníci budou jištěni shora (top rope), takže je technicky nemožné, aby došlo k pádu závodníka. Pouze ve finále nejstarších kategorií budou lezci cesty tzv. tahat (lézt na prvním). 

 

Pravidla budou podobná jako při minulých závodech, podle počtu závodníků závody eventuálně zpestříme o další disciplíny – např. lezení na rychlost. Přesné propozice, rozdělení do kategorií atd. budou zveřejněna při samotných závodech a budou se odvíjet od počtu přihlášených závodníků. Proto žádáme všechny závodníky, aby se hlásily předem buď mailem na krouzky@kvstena.cz nebo přímo na stěně u holek na baru. 

 

 

Startovné činí 100 Kč. Začneme ráno v 8.30 (prezence), konec dle počtu závodníků. Vítězové budou dle zásluhy odměněni. Pitný režim bude zajištěn pro všechny závodníky.

 

 

zpět na všechny novinky

Registrace do novinek

Důležité informace

Pokud si chcete u nás na stěně zalízt, měli byste se seznámit s provozním řádem. Další informace o bezpečnosti naleznete zde.

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka Lezecké stěny

Virtuální prohlídka kavárny

Navigace