Příměstské tábory i letos v létě

Stejně jako v předchozích letech i letos během letních prázdnin budeme pořádat příměstské tábory. Příměstský tábor je vhodným řešením jak vyplnit volný čas dětí. Instruktoři děti převezmou ráno v 8 hod a v 17 hod je zas předají zpět rodičům. Zázemí budou mít děti na lezecké stěně v Karlových Varech, plánovány jsou dle počasí celodenní výlety do přírody. Bude zajištěno stravování (2 x svačina + oběd). Tábor je vhodný pro děti od 6 do 15 let.

 

Na co se děti můžou těšit:

 

  • výuka lezení a bezpečného jištění na umělé stěně
  • spoustu soutěží a her nejen z oblasti lezení
  • lezení ve skalách
  • táborák s opékáním buřtů
  • celodenní výlet na raftech/kánojích po Ohři
  • slackline, další aktivity na laně, lanové centrum
  • orientace v terénu pomocí buzoly
  • na závěr lezecký víceboj

 

To vše pod dohledem zkušených proškolených instruktorů. I letos budou děti hrát celotýdenní táborovou hru –za jednotlivé úkoly/hry budou dostávat body, pro vítěze (nejen) budou připraveny ceny.

 

Oproti loňsku bychom rádi letos vyzkoušeli jeden turnus čistě lezecký. Pokud to počasí dovolí, děti budou trávit celý týden venku na skalách. Kromě již osvědčených Strašidel u Horní Blatné by děti navštívili i skály u Perštejna, Šemnici a možná i Kozelku.  Nejednalo by se o klasický příměstský tábor, jednu noc v týdnu by děti přespali pod skálama. Podmínkou účasti na tomto turnusu bude už zkušenost s lezením. Podle zájmu a složení dětí upřesníme program a určíme cenu (nepřekročí 3.000 Kč).

 

Termíny táborů:

 

1.    7.7. – 10.7. (pozor – 4 denní turnus, cena pouze 1.900 Kč)

2.    13.7. – 17.7. (cena 2.200 Kč)

3.    20.7. – 24.7. (cena 2.200 Kč)

4.    10.8. – 14.8. – speciální lezecký turnus

5.    17.8. – 21.8. (cena 2.200 Kč)

6.    24.8. – 28.8. (cena 2.200 Kč)

 

Pro sourozence platí stejně jako v předešlých letech sleva 200 Kč. V ceně je zahrnuto půjčení potřebného vybavení k lezení, půjčení raftů, výlety (doprava), jídlo (2x svačina + oběd, na stěně zajištěn pitný režim).

 

Informace a přihlášky:

 

 

info@kvstena.cz, tel. 733 654 803 (Káča Pašková) nebo u holek na baru na KV stěně.

zpět na všechny novinky

Registrace do novinek

Důležité informace

Pokud si chcete u nás na stěně zalízt, měli byste se seznámit s provozním řádem. Další informace o bezpečnosti naleznete zde.

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka Lezecké stěny

Virtuální prohlídka kavárny

Navigace