Podzimní závody na stěně

V sobotu 2.11. se na KVstěně uskuteční závody dětí a mládeže v lezení na obtížnost. Závody jsou určeny široké žákovské veřejnosti do 15-ti let - ročníky 1998 a mladší. Účastnit se mohou jak zkušená horolezčata, tak úplní začátečníci. 

 

Závodníci budou jištěni shora (top rope), takže je technicky nemožné, aby došlo k pádu závodníka. Pouze ve finále nejstarších kategorií budou lezci cesty tzv. tahat (lézt na prvním). Přesné propozice, pravidla závodů, rozdělení do kategorií atd. budou zveřejněna při samotných závodech a budou se odvíjet od počtu přihlášených závodníků. Proto žádáme všechny závodníky, aby se hlásily předem buď mailem na info@kvstena.cz nebo přímo na stěně u holek na baru. 

 

Startovné činí 80 Kč. Začneme ráno v 9.00 (prezence), konec dle počtu závodníků. Vítězové budou dle zásluhy odměněni. Díky příspěvku města budou oproti jarním závodům štědřejší ceny, vypsáno bude pravděpodobně i více kategorií.

 

Těšíme se na vás!

zpět na všechny novinky

Registrace do novinek

Důležité informace

Pokud si chcete u nás na stěně zalízt, měli byste se seznámit s provozním řádem. Další informace o bezpečnosti naleznete zde.

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka Lezecké stěny

Virtuální prohlídka kavárny

Navigace