Podzim na stěně

Rozhodli jsme se ještě více času a prostoru na stěně vyhradit dětem. Během podzimu chceme na stěně postavit ještě více lehčích cest vhodných pro děti a plánujeme i tyto aktivity:

 

1.       Dětská sobotní dopoledne na stěně

 

Od 3. října budou každou sobotu od 9 do 13 hodin na stěně probíhat dětská sportovní dopoledne. Bude se de facto jednat o zkrácenou formu oblíbených příměstských táborů. Pro děti budou připraveny hry a sportovní aktivity, při příznivém počasí i v okolí v přírodě (tuhnický les, velká louka…). Dítě odevzdáte našim instruktorům v 9 ráno, vyzvednete si jej po 13 hodině. Pitný režim a drobné občerstvení bude zajištěno. Cena je 320 Kč, z organizačních důvodů budeme požadovat přihlášení dětí předem (do pátku 12 hodin). V ceně je samozřejmě zahrnuto půjčení vybavení a zajištění proškolených instruktorů.

 

Na říjnové termíny se můžete hlásit již nyní mailem, telefonem nebo přímo na stěně. Kapacita každého termínu je 12 děti. Vhodné pro děti od 5 do 14 let.

 

2.       Další termíny lezeckých kroužků

 

Jsme velmi rádi za velký zájem o kroužky, všechny vypsané kroužky na podzim jsou již prakticky obsazené, v případě zájmu jsme připraveni otevřít další kroužky (úterky nebo středy – zájemci prosím hlaste se do konce září na stěně).

 

3.       Podzimní příměstské tábory

 

Na podzimní prázdniny plánujeme otevřít příměstské tábory. Termíny pro podzimní tábory jsou 28.- 30.10.,vždy od 8 do 17 hod, tábory jsou jednodenní, děti lze ovšem přihlásit na jeden až tři dny, kapacita je 12 dětí. Cena 600 Kč za den, v ceně opět malá svačina, teplý oběd (dovoz z restaurace J), pitný režim a zapůjčení veškerého vybavení.

 

4.       Školení pro lezce začátečníky

 

Od října se rovněž chceme více zaměřit na začátečníky a podpořit je. Proto budeme každý pátek a sobotu organizovat školení pro začátečníky za zvýhodněné ceny – 150 Kč/osobu za 2h školení. Tato cena zahrnuje vstup na stěnu, zapůjčení vybavení a instruktora. Na školení je nutné objednat se předem.

 

Budeme rádi za jakékoliv vaše nápady a podněty, stěna je tu hlavně pro vás :-)

 

 

zpět na všechny novinky

Registrace do novinek

Důležité informace

Pokud si chcete u nás na stěně zalízt, měli byste se seznámit s provozním řádem. Další informace o bezpečnosti naleznete zde.

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka Lezecké stěny

Virtuální prohlídka kavárny

Navigace